Тел/факс +38 032 2970737
МТС +38 050 4171125

UkrainianEnglish

Про нашу компанію


ТОВ ТЕП "Галтранс" з 1996 року є першою приватною експедиторською компанією Західної України, яка надає увесь комплекс транспортно-експедиторських послуг з перевезення імпортних, експортних, транзитних і внутрішніх вантажів залізничним, автомобільним і морським транспортному по території України, СНД, Європи, Азії і Америки. За допомогою нашої компанії Ви зможете організувати перевезення техніки негабарита і устаткування, так само перевезення вантажів в контейнерах.

Нашим пріоритетом є залізничні і автомобільні перевезення. Досвідчені фахівці нашої компанії завжди готові зробити якісні транспортно-експедиторські і консультативні послуги, дати вичерпну інформаційну підтримку нашим клієнтам. Знання своєї справи, надійні партнери в Україні і за її межами, багаторічний досвід роботи і професіоналізм - запорука вирішення будь-яких питань по перевезенню вантажів. Ми використовуємо усі можливості сучасного вантажного транспорту, чітко визначаючи пріоритет в нашій роботі, який спрямований на задоволення Ваших потреб.

Кожен запит або замовлення ми починаємо з підбору найкоротшої відстані доставки вантажу, виду транспорту, після чого розраховуємо вартість перевезення. Таким чином, ми надаємо Вам свободу вибору, який спирається на прозоре ціноутворення, підбір оптимального маршруту, як по відстані так і за часом.

Маємо в розпорядженні широкі можливості у використанні необхідного автомобільного транспорту для перевезень вантажів, вантажопідйомністю від 1 до 22 тонн, з об'ємом кузова від 2 до 120 м3. У нашій транспортній компанії є довгострокові договори з багатьма підприємствами, що дозволяє надавати послуги усіма видами автомобілів, і дає можливість нашим замовникам планувати свої перевезення до 2-х місяців вперед.

З нами Вам відкритий будь-який шлях!

Що ми пропонуємо

ТОВ ТЕП "Галтранс" надає увесь комплекс транспортно-експедиторських послуг з перевезення імпортних, експортних, транзитних і внутрішніх вантажів залізничним, автомобільним і морським транспортному по території України, СНД, Європи, Азії і Америки.

За допомогою нашої компанії Ви зможете організувати перевезення техніки негабарита і устаткування, а також перевезення вантажів в контейнерах.

Новини Галтранс

Відгуки клієнтів