Тел/факс +38 032 2970737
МТС +38 050 4171125

UkrainianEnglish

Головні послуги


example7

Працюємо як з великими компаніями, так і з приватними особами.

Ми з радістю і абсолютно безкоштовно дамо Вам вичерпну консультацію з питань перевезень і цін на послуги. Передзвоніть нам або залиште заявку на розрахунок вартості перевезення і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Наша транспортна компанії надає послуги з доставки автомобільним, залізничним, морським транспортом усіх видів вантажів незалежно від ваги, розміру і характеристик. У нас Ви можете замовити автомобіль будь-якої вантажопідйомності і місткості, залізничний вагон, цистерну або платформу, морський контейнер або трал під перевезення негабаритного вантажу. Нижче Ви можете ознайомитися з основними видами і характеристиками транспорту, який ми використовуємо.

Ми перевозимо палетовані, швидкопсувні, збірні, небезпечні, малогабаритні і великогабаритні, ваговиті і інші види вантажів. Виберіть вид послуги, що цікавить Вас:


example6

Офісний, домашній переїзд, "мувінг"

Завдяки оперативній роботі наших диспетчерів ви зможете проконсультуватися, вибрати оптимальний маршрут і термін доставки Вашого вантажу. Плата за доставку вантажу по Україні оплачується в один кінець, тобто вам не доведеться платити за порожній пробіг транспорту у зворотний бік.

Ми максимально швидко знайдемо для Вас попутний транспорт за мінімальну ціну! Заповніть невелику заявку або передзвоніть нам. Ми завжди раді Вам допомогти!

Якщо Вам потрібні послуги:

- перевезення домашніх речей по Україні;
- офісний переїзд по Україні;
- перевезення особистих речей за кордон;
- квартирний переїзд по Україні;
- квартирний переїзд ціна;
- перевезення меблів на дачу;
- доставка особистих речей по Україні;
- перевезення побутової техніки;
- попутна доставка недорого,

то Ви на правильному шляху.

Наші маршрути по доставці особистих речей, побутової техніки, меблів

Контактні телефони фахівців: Мар'яна +380932887213, Євген +380935522211

TOP
example6

Доставка посилок з Європи

Якщо Вам потрібна послуга "доставка посилки з Європи", ви на правильному шляху. Ми допоможемо Вам знайти самий недорогий варіант доставки, підібрати маршрут і попутну машину в найкоротші терміни.

Ця послуга актуальна, якщо Вам необхідно доставити зразки або екземпляри продукції від європейських партнерів, перевезти посилку від родичів за кордоном, доставити малогабаритний товар до 500 кг, куплений в Європі і інше.

Для замовлення транспорту або розрахунку ціни за доставку вантажу заповніть невелику заявку на нашому сайті, це займе 3 хвилини або зв'яжіться з нашим диспетчером. Ми завжди раді Вам допомогти!

Контактні телефони фахівців: Мар'яна +380932887213, Євген +380935522211

TOP