Тел/факс +38 032 2970737
МТС +38 050 4171125

UkrainianEnglish

Морські вантажоперевезення

Морські вантажоперевезення Морські вантажоперевезення

ТЕП "Галтранс" надає послуги з перевезення різного роду вантажів морським транспортом в континентальному і міжконтинентальному сполученні.

Вартість морських контейнерних вантажоперевезень об'єктивно нижча за транспортування тих же вантажів автомобільним і залізничним сполученням.

Надійні, безпечні і якісні морські перевезення вантажів - ось ключовий чинник популярності цієї послуги, пропонованої нашою компанією.

Робота в цій області вимагає спеціальних знань і високого професіоналізму. Саме тому ми завжди прагнемо удосконалюватися і надавати своїм клієнтам максимально комфортні умови для співпраці.

Перевезення морським транспортом - це оптимальний спосіб зниження загальних витрат на доставку найрізноманітніших вантажів.

Ми готові запропонувати своїм клієнтам широкий спектр можливостей по доставці вантажів у будь-які точки світу за допомогою морських перевезень.

Подзвоніть нам або заповніть заявку, це займе 3 хвилини, наш менеджер з Вами зв'яжеться і проконсультує з усіх питань, що цікавлять Вас.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з типами суден для морських вантажоперевезень.

Виберіть який вид з пропонованих суден Вам підійде або повідомте диспетчерові параметри вантажу і ми самі підберемо для Вас відповідний тип судна для морських вантажоперевезень.