Тел/факс +38 032 2970737
МТС +38 050 4171125

UkrainianEnglish

Розрахунок ціни

Розрахунок ціни за перевезення автомобільним транспортом залежить від багатьох чинників, таких як: відстань, вага, розміри, упаковка, характеру вантажу і так далі. Щоб розрахувати витрати точно, подзвоніть одному з наших диспетчерів, або залиште свою заявку, що займе у Вас 3 хвилини, і ми з Вами зв'яжемося.

Тарифи на залізничні, контейнерні, морські, тим більше перевезення негабаритів неможливо усереднити через велику кількість чинників і специфіку перевезення у кожному конкретному випадку. Для заощадження свого часу заповніть заявку, це займе 3 хвилини, або подзвоніть диспетчеру. Ми порахуємо тариф, що цікавить Вас, зв'яжемося з Вами і проконсультуємо у кожному конкретному випадку.

Середні ціни на міжнародні перевезення дуже відносні, оскільки ринок міжнародних перевезень в Україні сформований так, що імпортні перевезення дорожчі за експортні. Це пов'язано з тим що вантажопотік імпорту більше експорту і, як правило, собівартість товарів, що вивозяться, набагато менша від імпортних, що і позначається на ціні перевезення.

Наприклад, Вам необхідно доставити з Берліна 20 тонн високотехнологічного устаткування в Київ, ціна за таке перевезення буде приблизно 2000 євро, тоді як доставка 20 тонн пиломатеріалів з Києва у Берлін коштуватиме близько 1100 євро. Таким чином, для точного розрахунку вартості заповніть заявку, це займе 3 хвилини, або зв'яжіться з нашим диспетчером і заощадьте свій час.

Заощадьте свій час і заповніть заявку, це займе 3 хвилини, або зв'яжіться з нашим диспетчером для отримання консультації.